Yeşil Vadi Etkinliği Hk.

Merhaba sevgili oyuncular, yeşil vadi etkinliği sizlerin rahat rahat farm yapabilmesi için sizleri düşünerek oluşturduğumuz etkinliklerden birisidir.

Etkinlik başladığında Ak saçlı dededen yeşil vadi haritasına gidebilirsiniz.

Sizi seviyenize göre alt seviye veya üst seviye haritasına atacaktır. 65Sv ile 160Sv arasını alt seviye haritasına 161Sv ile 250Sv arasını üst seviye haritasına yollayacaktır.

Her iki haritaya toplamda bir ip üzerinden bağlanabilirsiniz. Yani etkinliğe 1 ip adresi üzerinden sadece 1 hesap girebilecektir.

Bu harita pvp modu kapalı olup savaşmak yasaktır amaç sadece herkesin farm yapmasıdır.

Etkinlik zamanları salı , perşembe , cumartesi , pazar günleri 13:00 ile 15:00 arası ve 21:00 ile 23:00 arası olacaktır.

Etkinlikte temel amaç farm yaparak won kasmak. Haritaya gittiğinizde toplamda 130 adet yeşil lastik sizleri bekliyor olacaktır ve 10 dakika arayla taşların yenilenme süresi vardır. Yani 2 haritada toplamda gün boyu 6240 adet yeşil lastik düşecek olup herkese yeterli olacaktır.

Yeşil lastikten 50M, 100M, 250M, 500M, 750M gold bar atacaktır. Ve Ayrıca gün sonunda etkinlikte en çok Yang toplayan 1. Oyuncuya 10x750M , 2 oyuncuya 10x500M , 3 oyuncuya 10x250M gold bar verilecektir.

Belli aralıklarla haritaya gelecek olan kırmızı lastikten ise Yeşil vadi sandığı atacaktır. Bu sandıktan 50M, 100M, 250M, 500M, 750M Goldbar, 25 EP Kuponu , Kırmızı Tüy Kalem , Çorap , Savaşcı Zümrütü(Attack), Ninja Safiri(Attack), Sura Rubini(Attack), Şaman Ametisti(Attack) eşyaları çıkabilecektir. Bu sandığın ticareti ve pazara konması aktif olup içinden çıkacak olan Savaşcı Zümrütü(Attack), Ninja Safiri(Attack), Sura Rubini(Attack), Şaman Ametisti(Attack) eşyaları için deaktif olacaktır.

Savaşcı Zümrütü(Attack) = Savaşçılara verilen hasarı yüzde yirmi beş 10 dakika boyunca artırır.

Ninja Safiri(Attack) = Ninjalara verilen hasarı yüzde yirmi beş 10 dakika boyunca artırır.

Sura Rubini(Attack) = Suralara verilen hasarı yüzde yirmi beş 10 dakika boyunca artırır.

Şaman Ametisti(Attack) = Şamanlara verilen hasarı yüzde yirmi beş 10 dakika boyunca artırır.

Haftalık olarak en çok yeşil vadi sandığı toplayan 1. Oyuncuya 10xYeşil vadi sandığı , 2. oyuncuya 6xYeşil vadi sandığı , 3. oyuncuya 4xYeşil vadi sandığı verilecektir.

Ödüller her iki seviye için farklı olarak dağıtılacaktır.

Daha detaylı açıklamalar ve videolar gelecektir. Etkinlik bugün 13:00'da başlayacak olup yöneticilerimiz tarafından takip edilip eğer çıkan hatalar olursa düzeltmeler için notlar alınacaktır.

Etkinlik dropları ilerleyen zamanlara göre sizin beğenme durumunuza göre değişecektir.

KCT BİLİŞİM OYUN HİZMETLERİ


YORUMLAR